Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /home/bajkowski/ftp/pttkaugustow.pl/wp-includes/plugin.php on line 601

Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /home/bajkowski/ftp/pttkaugustow.pl/wp-includes/plugin.php on line 601
Noclegi – Oddział PTTK w Augustowie

Noclegi

Informacja o opłacie uzdrowiskowej.

Informujemy, że przy opłacie za noclegi pobierana jest opłata uzdrowiskowa, wg stawki określonej Uchwałą  Rady Miejskiej w Augustowie nr XXXIII/301/17 , tj. 4.20 zł od osoby za każdą rozpoczętą dobę pobytu. Na polach namiotowych, przyczepy kempingowe,  kampery  opłata wynosi 2,10 zł.  Dzieci do lat 7 – stawka opłaty wynosi  1 zł.

Rekomendacja MPR – Miejsca Przyjaznego Rowerzystom

Z przyjemnością informujemy, że nasz obiekt posiada rekomendację MPR – Miejsca Przyjaznego Rowerzystom na Wschodnim Szlaku Rowerowym Green Velo.
Oznacza to, że przeszliśmy pozytywnie procedurę weryfikacji, przeprowadzoną przez audytorów szlaku Green Velo.

Sprawdzani byliśmy pod kątem kryteriów „przyjazności dla rowerzystów”, a w naszej ofercie znajdziecie usługi dedykowane turystom rowerowym.
Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty i jednocześnie do odwiedzenia Wschodniego Szlaku Rowerowego Green Velo.

Więcej o szlaku przeczytać można na stronie internetowej www.greenvelo.pl